KINO EDUKACIJA vaikams

KINAS - ypatinga meno šaka, apjungianti savyje visas kitas meno šakas, įvairiapusiškai ugdanti ir praturtinanti asmenybę.

Kino edukacija su kūrybinėmis dirbtuvėmis - tai erdvė vaikų kūrybiškumo ugdymui, talentų atskleidimui bei vystymui, asmenybės meninei saviraiškai ir įvairiapusiškai savirealizacijai.

Vaikiškos svajonės čia entuziastingai palaikomos ir net skatinamos, vaikams padedama įgyvendinti net pačias drąsiausias jų idėjas.

Vaikai ne tik mėgsta žiūrėti filmus, bet ir patys gali juos kurti. Skirtingi vaikai turi skirtingų gabumų, kuriuos verta atrasti bei tobulinti. Be abejo, prieš vaikui imantis filmo kūrimo, būtina jį tam procesui paruošti. Vaikas turi išmokti priimti labai įvairiaspalvį ir įvairialypį aplinkinį pasaulį.

Kino edukacija ne tik supažindina su kino amatu, bet ir suteikia vertingos gyvenimiškos patirties. Filmų kūrimo proceso pažinimas, kurio metu tenka tiek visko sužinoti, išmokti, įsisavinti, labai praturtina ir lavina jų vaizduotę, socialines-emocines kompetencijas, papildo žinių bagažą ir provokuoja dar didesnį žingeidumą.

Užsiėmimai vyksta kūrybiška žaidybine forma, tokiu būdu kiekvienas gali įsisavinti naujas žinias bei jas pritaikyti praktikoje pagal savo galimybes. Kurdami savo kino pasaulį, vaikai plečia akiratį, susipažįsta su meno žanrais ir atranda save pačius juose.

Domina detalesnė informacija apie kino edukaciją?

Susisiekime!

Pažintinės ekskursijos

Modernios TV studijos su naujausiomis technologijomis - naujas, kitoks pasaulis.

Paslatingas, viliojantis...

Pažintis su profesionaliu garso pultu